• Розробка та підтримка веб-сайтів

  2016-08-23 15:40:00

  Поділитися в Facebook Поділитися ВКонтакте Поділитися в Однокласниках

  Базовий пакет послуг за 600 гривень на рік включає в себе:
  ~ субдомен в зоні zaxid.org;
  ~ веб-сайт на основі готового шаблону (до 5 сторінок);
  ~ хостинг для сайту на 1 Гб.
  При потребі за додаткову плату можливо зареєструвати власне доменне ім'я, встановити панель керування веб-сайтом, а також розробити повністю оригінальний дизайн вашого веб-ресурсу.

  Субдомен

  Ваш веб-сайт буде доступним в інтернеті за адресою NAZVA.zaxid.org (до речі, сайт, на якому ви зараз читаєте цю публікацію, також використовує аналогічний субдомен). Якщо вам потрібно мати сайт із окремим доменним іменем (наприклад, у доменній зоні if.ua, com.ua, .com) - ми зареєструємо для вас вибране ім'я і підключимо його до вашого веб-сайту. Вартість реєстрації доменного імені та підтримки його на хостингу становить в середньому 500 гривень на рік.

  Панель керування веб-сайтом

  Сайт у процесі свого функціонування потребує регулярного оновлення інформації - необхідно вносити нові ціни на товари, нові позиції в асортименті тощо. Для цього потрібно розробити спеціальну панель керування, за допомогою якої власник сайту або інша відповідальна особа зможе працювати з наповненням сайту. У цьому випадку, як правило, використовується база даних, де зберігається вся інформація. Розробка системи керування сайтом коштує від 1000 грн (для складних веб-ресурсів ціна може бути вищою). Оплата носить одноразовий характер.

  Оригінальний дизайн

  Шаблон веб-сайту, який пропонується використовувати під час створення сайтів, ретельно продуманий для різних варіантів використання. Крім того, у процесі налаштування він буде адаптований під ваші фірмові кольори, буде додано ваші тексти, логотип та інші зображення. Це зробить веб-сайт особливим незважаючи на те, що в його основі лежить стандартний шаблон.

  Однак, бувають ситуації, коли клієнт хоче повністю оригінальний дизайн, або його діяльнійсть настільки специфічна, що реалізувати необхідний функціонал в межах стандартинх рішень просто неможливо. Вирішенням може бути розробка цілком оригінальних макетів. Ця послуга коштує від 1000 гривень і також оплачується одноразово - за виконану роботу. Складні дизайни можуть коштувати значно дорожче.