• Доменне ім'я для веб-сайту

  2016-04-12 09:35:17

  Поділитися в Facebook Поділитися ВКонтакте Поділитися в Однокласниках

  Домен — це адреса сайту або певна зона, що має своє ім’я, унікальне в системі доменних імен. Також доменні імена використовуються в адресах електронних поштових скриньок.

  Домени бувають різних рівнів. Наприклад домен plus.zaxid.org має три рівні (складові частини, розділені крапками):

  • org 1-й рівень;
  • zaxid.org 2-й рівень;
  • plus.zaxid.org 3-й рівень;

  При виборі доменного імені важливо визначитися із призначенням сайту, для якого буде реєструватися домен. Для персональної сторінки рекомендується підібрати поєднання вашого імені та прізвища. Доменне ім’я для корпоративного сайту може містити назву компанії, або вказувати на напрямок її діяльності.

  При виборі доменного імені важливо, щоб воно легко читалося і запам’ятовувалося, не мало різних варіантів написання.

  Реєструючи доменне ім’я, потрібно розуміти, що багато з них можуть бути зайняті іншими компаніями, які потурбувалися про створення свого сайту раніше. У такому разі потрібно перевіряти різні прийнятні варіанти написання або вибрати іншу доменну зону.

  До вибору домену потрібно підходити відповідально, оскільки у майбутньому міграція на інший домен буде пов’язана із значними труднощами і може негативно впливати на рейтингові позиції веб-сайту у пошукових системах.

  Ми пропонуємо нашим клієнтам розмістити свій сайт на домені третього рівня (nazva.zaxid.org, де nazva будь-яке не зайняте ім’я). А при потребі зареєструємо для вас будь-який інший домен.

  Також можливо налаштувати поштову скриньку з адресою nazva@zaxid.org, або на базі іншого зареєстрованого вами домену.

  *доменне ім’я може складатися з латинських літер та цифр (допускається дефіс, якщо він не є початковим або кінцевим символом).